aboutus
خط تولید

OPT Machine Vision Tech Co.، Ltd.یک تامین کننده اجزا و نرم افزارهای بینایی ماشین برای اتوماسیون کارخانه است.به سرعت توسعه یافته است تا به یک رهبر در صنعت بینایی ماشین تبدیل شود.محصولات و راه حل های OPT با بیش از 30 شعبه و توزیع کننده در سراسر جهان ، که به بیش از 15000 مشتری خدمات ارائه می دهند ، به بیش از 20 کشور و منطقه رسیده است.بسیاری از این مشتریان شرکت های Fortune 500 هستند.آنها برای کمک به طراحی و توسعه راه حلهای منحصر به فرد برای مشکلات پیچیده ، به OPT اعتماد دارند.

OPT در حال حاضر بیش از 1400 کارمند دارد که بیش از نیمی از آنها تکنسین هستند ... بیش از 970 تحقیق و توسعه و سایر پرسنل فنی.

محصولات OPT شامل سیستم بینایی ، منابع نور ، دوربین های صنعتی ، لنزها ، حسگرهای لیزری سه بعدی ، بارکد خوان ها و ... است.

سیستم بینایی شامل SciVision SDK ، نرم افزار SciSmart و کنترل کننده های بینایی است.

منابع نور بینایی ماشین از 39 سری استاندارد شامل تقریباً 1000 مدل استاندارد و سری های سفارشی با بیش از 30000 طرح و راه حل سفارشی تشکیل شده است.OPT می تواند به سرعت 3 روز کاری یک چراغ سفارشی تحویل دهد.

دوربین های صنعتی را می توان به طور عمده به دوربین های اسکن منطقه ای شامل شاتر جهانی و شاتر غلتکی با وضوح تصویری از 0.5MP تا 15000MP و دوربین های اسکن خطی که با پروتکل GigE Vision ، پروتکل USB3.0 Vision ، پروتکل CameraLink ، پروتکل CoaXPress سازگار هستند تقسیم کرد. و استاندارد GenlCam با رزولوشن 2K تا 16K.

لنزها شامل لنزهای فاصله کانونی ثابت 29MP / 10MP / 5MP / 2MP / Cobra ، لنزهای بزرگنمایی ، لنزهای اسکن خط با دقت بالا ، لنزهای تله سانتریکس با وضوح بالا و ... هستند.

سنسورهای لیزر سه بعدی شامل سری فوق العاده سریع ، سری دقت بالا و سری مقرون به صرفه هستند.

خواننده های بارکد از سری فوکوس دستی و سری فوکوس خودکار تشکیل شده اند ، با وضوح از 0.4MP تا 12MP ، با استفاده از الگوریتم رمزگذاری یادگیری عمیق برای تحقق پردازش داده های چند هسته ای برای سرعت خواندن فوق العاده.

تحقیق و توسعه

OPT Machine Vision Tech Co., Ltd. OPT Machine Vision Tech Co., Ltd. OPT Machine Vision Tech Co., Ltd. OPT Machine Vision Tech Co., Ltd. OPT Machine Vision Tech Co., Ltd.
دوربین هوشمند SCI-M3 "جایزه تشخیص هوشمند" کنترل کننده بینایی SCI-X3 توسعه چشم انداز SciVision OPT "جایزه محصول نوآورانه" حق ثبت اختراع "یک کنترل کننده جریان ثابت"
اطلاعات تماس